aboutus

Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)

Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)
1 2 3 4 5
Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar: Safegas
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

2010 yılında kurulan Shenzhen YuanTe Technology Co, Limited tasarımı, üretim ve çevre izleme ekipmanları ve sistemi satış odaklı bir şirkettir. Çekirdek ürün olarak “gaz dedektörü” ile Petrol, Kimya, Tıp, Enerji, Çevre Koruma, Elektronik, Belediye Mühendisliği, Tarım ve Ormancılık, Ev Aletleri vb.Gibi farklı sektörlere göre üretim hattını ve çözümlerini tamamladık. hızlı gelişme yaklaşık 10 yıl, YuanTe yurtiçi ve yurtdışı pazarında çevre izleme ekipmanları ve sistemi için etkili tedarikçisi haline gelir.

YuanTe yıllarca her zaman “Pazar oryantasyon; Yenilik motivasyon; Hayatta Kalma Kalitesi; Büyümeye gelişme ”. Dostu, açık ve sıkı şirket kültürü ve standart yönetim ile YuanTe birçok yetenek toplar ve yönetim ekibi ve Ar-Ge ekibi oluşturur. Tüm personel ürün geliştirme, üretim ve bakım konusunda iyi işbirliği yapar ve “müşteri odaklı” kavramını derinlemesine anlar ve müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmak için şirket operasyonu ve yönetimi aracılığıyla hizmet ruhunu yönetir.

Bir dedektörün özü doğrudur. Yıllarca süren ölçüm deneyimine ve benzersiz çözümlere bağlı olarak, bağımsız araştırma ve geliştirme, kooperatif geliştirme ve yurtdışı en son teknolojiyi öğrenme yoluyla, Unitec'in ürünleri yurtiçi ileri düzeydedir ve denizaşırı marka ile rekabet edebilir. Sürekli gelişme ve ilerleme arayışındayız ve müşterilerden gelen çeşitli talepleri karşılamaya çalışıyoruz.

Geçmiş

2002, YuanTe başkanı gaz algılama endüstrisine girdi ve mühendis olarak çalışmalarına başladı

2008, YuanTe başkanı YT-95H serisi dedektörleri geliştirilmesine başladı

2010, YT-95H serisi başarıyla geliştirildi ve Shenzhen Yuante Technology Co, Ltd başarıyla kaydetti.

2011 , YT-1200H serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada

2013, SKY2000 serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada

2014, Gaochuangde Endüstri Parkı'na taşındı ve yurtdışı departmanı kuruldu

2015 CE CE belgesini aldım

2016, SKY6000 serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada

2017, SKY8000 serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada

2018, YT-95H emme serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada ve ISO sertifikası aldı

Hizmet

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık

YuanTe 24 saat online hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunuyor. Sorunuza 24 saat x 7 gün cevap vereceğiz ve e-posta ve telefon görüşmeleri yoluyla size teknik destek sağlayacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

Bir dedektör üretimi bittikten sonra, son bir titiz inceleme sürecini ve zorlu bir sorgulama sürecini geçmelidir: Tüm tasarım inceleme sorunları giderildi mi? Ürün YuanTe'nin mükemmellik standardını karşılıyor mu? Tüm onaylar alındı ​​mı? Bir müşteriye gerçek değer sağlayan bir maliyetle üretilebilir mi? Bu nedenle tüm hammadde ve PCB üzerinde yaşlanma testi yapacağız ve üretim sırasında tüm dedektörleri iyi kalibre edeceğiz, son fakat en önemlisi, sevkiyat öncesi dedektörleri bir pc ile incelemek için profesyonel QC ekibimiz var. Tüm testler geçilirse, ürün Yuante'nin adını taşımaya hazırdır.

1-7 Gün Hızlı Teslimat

Biz seri üretim ve stok ve hazır öğe, bu öğeler için, biz 3-5 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Diğer büyük siparişler ve ısmarlama ürünler için, size öncelikli müşteri olarak davranacağız ve yükünüzü ilk kez üreteceğiz.

Mükemmel Satış Sonrası Servis

Yanıt Süresi: Müşteri şikayetlerini aldıktan sonra, 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.

Müşteriler dedektörlerimizi nasıl kullanacaklarını bilmiyorlarsa, e-posta, telefon görüşmeleri veya videolar yoluyla 24 saat çevrimiçi hizmet sunacağız. Müşteriler dedektörlerimizi distribütör olarak iç pazarda satmak isterse, önce müşterilerin dedektörleri test etmeleri için örnek siparişleri destekleyeceğiz ve daha sonra dedektörlerin nasıl kurulacağını ve satılacağını öğretmek için eğitim sınıfları sağlayacağız. Bir dizi literatür rehberliği, video kursu ve şirket ziyaretini içeren eğitim sınıfları.

Garanti: tüm dedektörler 12 ay garanti altında, doğru çalışma altında onarım ücretsiz. Bu nedenle, dedektörümüzün son kullanıcıları veya distribütörleri olursanız olun, kalite veya satış sonrası servis hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: sales01@szyuante.com ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekibimiz

YuanTe, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir.Satış Dep, Ar-Ge Dep, QC Dep., Satış sonrası servis Dep., Üretim Dep. Ve İnsan Kaynakları Dep.İşimizin genişlemesi olarak daha fazla arkadaş hoş geldiniz.

 

AR-GE Ekibi  

 

Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 0                                                                          

Satış ekibi

Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 1

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim tüm üyeler için temel bir derstir ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

                                                                          Eğitimimiz

 

Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 2

 

Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 3  

 

 

Her ayın başında, kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, sadece kazanan olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Renkli açık hava etkinlikleri.Hayatın tadını çıkar!

 

Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 4Çin Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) şirket Profili 5

İletişim bilgileri